Wymiana i zwroty

ZWROTY

Możesz dokonać zwrotu zakupionych towarów w ciągu 14 dni od dnia ich otrzymania. Pamiętaj, że zwracane produkty, w szczególności buty, nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania. Z tego powodu zalecamy mierzenie obuwia na miękkim podłożu, np. na dywanie w celu zminimalizowania ryzyka porysowania podeszwy oraz unikaj zginania cholewki.

Wypełnij formularz zwrotu i razem z dowodem zakupu dołącz do zapakowanego produktu. Jeśli zwracasz paczkę w naszym opakowaniu, pamiętaj o usunięciu starej etykiety.

Oferujemy darmowe zwroty za pośrednictwem Paczkomatów Inpost. W celu dokonania zwrotu w tej formie skorzystaj ze strony internetowej www.szybkiezwroty.pl i postępuj zgodnie z instrukcją. Po przejściu kilku kroków nadaj paczkę w najbliższym Paczkomacie.

ZWROTY ZA POŚREDNICTWEM POCZTY LUB KURIERA

W przypadku braku możliwości dokonania zwrotu poprzez Szybkie Zwroty możesz wysłać paczkę pocztą lub kurierem na swój koszt na adres:

CLUE - Karol Szczepaniak

ul. Waniliowa 46/25

51-180 Wrocław

Zwrot środków pieniężnych odbywa się w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania przez nas paczki zwrotnej na konto, którego numer podasz w formularzu zwrotu.

WYMIANA

Umożliwiamy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania bezpłatną wymianę obuwia na inny rozmiar jeśli jest on aktualnie dostępny. W tym celu skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@clue-shoes.pl. Pomożemy dobrać optymalny rozmiar oraz pokierujemy jak w kilku prostych krokach dokonać wymiany.

Pamiętaj, że wymieniane buty tak samo jak w przypadku zwrotu, nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania. Z tego powodu zalecamy mierzenie obuwia na miękkim podłożu, np. na dywanie w celu zminimalizowania ryzyka porysowania podeszwy oraz unikaj zginania cholewki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl