Buty ze skórzaną podeszwą

Loafersy Brązowe Loafersy Brązowe
Producent: CLUE
Cena:

589,00 zł

zobacz więcej
  • nowość
Oxfordy Ciemnobrązowe Oxfordy Ciemnobrązowe
Producent: CLUE
Cena:

589,00 zł

zobacz więcej
Brogsy Brązowe Brogsy Brązowe
Producent: CLUE
Cena:

589,00 zł

zobacz więcej
Brogsy Czarne Brogsy Czarne
Producent: CLUE
Cena:

589,00 zł

zobacz więcej
  • nowość
Sztyblety Czarne Sztyblety Czarne
Producent: CLUE
Cena:

649,00 zł

zobacz więcej
Monki Brązowe Monki Brązowe
Producent: CLUE
Cena:

589,00 zł

zobacz więcej
Oxfordy Czarne Oxfordy Czarne
Producent: CLUE
Cena:

589,00 zł

zobacz więcej

Skórzana podeszwa to zdecydowanie nieodzowny element klasycznych, eleganckich butów męskich. Wykorzystanie skórzanej podeszwy w butach jest głęboko zakorzenione w tradycjach rzemieślniczych i jest to najbardziej klasyczny i elegancki rodzaj podeszwy. Buty z podeszwą skórzaną nabierają lekkości i estetycznego wyglądu.

Zalety skórzanej podeszwy bez wątpienia odczujemy podczas dłuższego użytkowania naszego obuwia. Skóra naturalna jest materiałem trwałym, ale jednocześnie elastycznym. Doskonale dopasowuje się do stopy, dzięki czemu zapewnia wygodę przez długi czas. Dodatkową cechą skóry jest jej oddychalność, co również niewątpliwie przekłada się na komfort noszenia obuwia.

W większości naszych modeli butów oczywiście zastosowaliśmy skórzaną podeszwę. Najbardziej formalnym modelem butów CLUE są Oxfordy i właśnie ze względu na ich bardzo elegancki charakter stosujemy w nich skórzaną podeszwę na całej jej długości bez żadnych gumowych wstawek. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że skóra jako materiał naturalny ulega wytarciom. Z tego powodu w modelach o nieco niższym stopniu formalności, które z reguły są użytkowane częściej, bo na co dzień, zastosowaliśmy dodatkowe gumowe podzelowanie. Chroni ono skórzaną podeszwę przed nadmiernym ścieraniem. Tymi modelami są Monki, Brogsy i Sztyblety.

Jesteśmy zwolennikami butów ze skórzaną podeszwą, jednak w najbardziej codziennym i najmniej formalnym modelu butów CLUE, jakimi są Chukka zastosowaliśmy w całości gumową podeszwę. Są to buty wiosenno-jesienne, chcieliśmy zatem, aby były jak najbardziej odporne na zmienne czynniki atmosferyczne, a w szczególności deszcz i związaną z nim wilgoć.

W naszej kolekcji znajdziesz zatem modele butów z podeszwą skórzaną, które z pewnością dopasujesz do swoich stylizacji codziennych, jak tych i na specjalne okazje. Dzięki takim butom tylko podkreślisz swój elegancki i klasyczny styl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl