Szukaj

Clue

Monki

  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44

Monki to buty zyskujące popularność w Polsce dzięki niebanalnemu wyglądowi oraz szerokiemu wachlarzowi zastosowań. Idealnie nadają się do letnich zestawów koordynowanych, jak i jesiennych półformalnych stylizacji. Swoją sławę zawdzięczają również wygodzie zakładania.


Najważniejsze cechy


Wygoda zakładania

Klamry z ukrytą gumką doskonale wspomagają szybkie zakładanie i ściąganie buta.


Skórzana podeszwa

Podeszwa, tak jak reszta buta wykonana jest ze skóry. Zapewnia lepszą oddychalność oraz nadaje butom lekkości i elegancji. Skórzana podeszwa jest synonimem obuwia najwyższej jakości.

Zdajemy sobie sprawę, że Monki z uwagi na swoją uniwersalność oraz nieformalny charakter będą użytkowane znacznie częściej niż np. Oxfordy. Dlatego zastosowaliśmy w nich podzelowanie w postaci gumowej wstawki, co zabezpiecza skórzaną podeszwę i wydłuża jej żywotność oraz chroni przed zamoknięciem.


Wyselekcjonowane skóry

Wszystkie skóry użyte do produkcji butów CLUE dobierane są z najwyższą starannością. Do produkcji wykorzystujemy skóry bydlęce, dzięki którym możemy otrzymać produkt o świetnej jakości i jednocześnie dużej wytrzymałości.


Dynamiczne kopyto

Kopyto o tęgości G gwarantuje dobre dopasowanie do stóp większości użytkowników, a jednocześnie zapewnia smukły i dynamiczny kształt, który idealnie wpasowuje się w ponadczasową klasykę.


Polska marka, polska produkcja

Nasze obuwie wytwarzane jest ręcznie w polskiej manufakturze z dwudziestoletnią tradycją zlokalizowaną na Pogórzu Wielickim.


Jakość w przystępnej cenie

Ideą Marki CLUE jest zaoferowanie klientom obuwia o klasycznym wzornictwie, wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowanej technologii oraz rodzimej produkcji.


WYSYŁKa: 48 godzin

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj