Szukaj

Clue

Brogsy

  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44

Brązowe Brogsy z otwartą przyszwą są uważane za jeden z najbardziej uniwersalnych modeli butów w męskiej garderobie. Pasują zarówno do dżinsów, jak i do zestawu koordynowanego czy nieformalnego garnituru. Piękne ażury nadadzą charakteru każdej stylizacji.


Najważniejsze cechy


Otwarte kwatery

Otwarte kwatery bądź tzw. otwarte przyszwy obniżają stopień formalności butów. Dzięki temu brązowe Brogsy nadają się również na mniej oficjalne okazje.


Skórzana podeszwa

Podeszwa, tak jak reszta buta wykonana jest ze skóry. Zapewnia lepszą oddychalność oraz nadaje butom lekkości i elegancji. Skórzana podeszwa jest synonimem obuwia najwyższej jakości.

Zdajemy sobie sprawę, że Brogsy z uwagi na swoją uniwersalność oraz nieformalny charakter będą użytkowane znacznie częściej niż np. Oxfordy. Dlatego zastosowaliśmy w nich podzelowanie w postaci gumowej wstawki, co zabezpiecza skórzaną podeszwę i wydłuża jej żywotność oraz chroni przed zamoknięciem.Wyselekcjonowane skóry

Wszystkie skóry użyte do produkcji butów CLUE dobierane są z najwyższą starannością. Do produkcji wykorzystujemy skóry bydlęce, dzięki którym możemy otrzymać produkt o świetnej jakości i jednocześnie dużej wytrzymałości.


Dynamiczne kopyto

Kopyto o tęgości G gwarantuje dobre dopasowanie do stóp większości użytkowników, a jednocześnie zapewnia smukły i dynamiczny kształt, który idealnie wpasowuje się w ponadczasową klasykę.


Polska marka, polska produkcja

Nasze obuwie wytwarzane jest ręcznie w polskiej manufakturze z dwudziestoletnią tradycją zlokalizowaną na Pogórzu Wielickim.


Jakość w przystępnej cenie

Ideą Marki CLUE jest zaoferowanie klientom obuwia o klasycznym wzornictwie, wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowanej technologii oraz rodzimej produkcji.


WYSYŁKa: 48 godzin

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj